Nasi absolwenci

Nasi kochani wychowankowie

Kiedyś malutkie szkraby….

Priorytetem jest dla nas domowa atmosfera i bezpieczeństwo dzieci. Jesteśmy dumni z tego, że ten cel udało się nam w pełni zrealizować. Malutkie smyki szybko rosną i uczą się nowych umiejętności. Zdobywają nie tylko wiedzę, ale i empatię, która jest niezbędna do tworzenia zdrowych relacji w rodzinie i z przyjaciółmi.

… które jednak rosną jak na drożdżach

Przychodzi taka chwila, gdy musimy się pożegnać. Wspomnień i miłych chwil, nikt nie jest jednak w stanie odebrać. Dlatego nasi absolwenci chętnie uczestniczą w ciekawych wydarzeniach kulturalnych, na które chętnie ich zapraszamy, a progi przedszkola są dla nich zawsze gościnne.

 

Kiedy nadejdzie czas szkoły

Nasze dzieci, dzięki trosce, indywidualnemu podejściu i wczesnym kontakcie z rówieśnikami, świetnie radzą sobie we wszystkich szkołach Ostrowca Świętokrzyskiego i nie tylko. Osiągają ponadprzeciętne wyniki w nauce i wyróżniają się na tle koleżanek i kolegów umiejętnościami społecznymi, odwagą, rozwiniętym zasobem słownictwa i logicznym łączeniem faktów. Świetny start w długi proces edukacji, ułatwia nabycie dobrych nawyków i jestem wstępem do szczęśliwego dorosłego życia.

Skocz do góry