FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Spis treści

Ogólne

1. Ile kosztują zajęcia dodatkowe ?

Bogata oferta zajęć dodatkowych i nauka języków obcych mieści się w ramach czesnego i nie jest dodatkowo płatna.

2. W jakich godzina otwarty jest Pajacyk ?

Wychodząc na przeciw Państwa zapotrzebowaniu, Pajacyk otwarty jest w godzinach od 5:30 do 18:00 i w tych godzinach dziecko jest pod profesjonalną opieką.

3. Jakie kwalifikacje posiada pesonel ?

Nasze „ciocie” są zawsze odpowiednio wykształcone i posiadają właściwe kwalifikacje do pracy z dziećmi. Nie pracują u nas przypadkowe osoby, które nie lubiłyby swojego zawodu. W pajacyku pracują nauczycielki, opiekunki dziecięce i pielęgniarki. Współpracujemy z psychologiem, stomatologiem i pediatrą.

4. Jakie posiłki serwowane są dzieciom ?

Przede wszystkim zdrowe, urozmaicone, bogate w witaminy, starannie przygotowane i kolorowe. Nasz jadłospis, powstaje w oparciu o zapotrzebowanie dzieci nie tylko w kalorie, ale we wszystkie rodzaje składników odżywczych jakie maluchy potrzebują. Serwujemy śniadanie, obiad i podwieczorek. Wszystkie posiłki powstają w naszej kuchni przystosowanej do żywienia najmłodszych. Uczymy jeść dzieci rozmaite posiłki, bogate w niemal każdy rodzaj kasz, pełnoziarniste mąki, wegetariańskie paszteciki, ryby bogate w zdrowe tłuszcze, świeże warzywa i owoce. Mamy wieloletnie doświadczenie i gotujemy smacznie, co dzieci potwierdzają swoim apetytem. Pajacyk współpracuje i zaopatruje się poza tym w produkty ekologiczne Świętokrzyskiej Farmy.

5. Czy do przedszkola przyjmowane są Dzieci w pampersach?

Do przedszkola przyjmowane są Dzieci w pampersach. Stosujemy bezstresowy program odzwyczajania dzieci od pieluch, który w porozumieniu z rodzicami skutecznie wdrażamy.

6. Ile kosztuje pobyt dziecka w Pajacyku ?

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w dziale rekrutacja.

7. Jak Dzieci zwracają się do swoich opiekunek?

Ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby w naszym przedszkolu panowała ciepła i rodzinna atmosfera, przedszkolaki oraz dzieci żłobkowe zwykle mówią do swoich opiekunek „ciociu”.

Skocz do góry