FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Spis treści

Ogólne

1. Ile kosztują zajęcia dodatkowe ?

Bogata oferta zajęć dodatkowych i nauka języków obcych mieści się w ramach czesnego i nie jest dodatkowo płatna.

2. W jakich godzina otwarty jest Pajacyk ?

Wychodząc na przeciw Państwa zapotrzebowaniu, Pajacyk otwarty jest w godzinach od 5:30 do 18:00 i w tych godzinach dziecko jest pod profesjonalną opieką.

3. Jakie kwalifikacje posiada pesonel ?

Nasze „ciocie” są zawsze odpowiednio wykształcone i posiadają właściwe kwalifikacje do pracy z dziećmi. Nie pracują u nas przypadkowe osoby, które nie lubiłyby swojego zawodu. W pajacyku pracują nauczycielki, opiekunki dziecięce i pielęgniarki. Współpracujemy z psychologiem, stomatologiem i pediatrą.

4. Jakie posiłki serwowane są dzieciom ?

Przede wszystkim zdrowe, urozmaicone, bogate w witaminy, starannie przygotowane i kolorowe. Nasz jadłospis, powstaje w oparciu o zapotrzebowanie dzieci nie tylko w kalorie, ale we wszystkie rodzaje składników odżywczych jakie maluchy potrzebują. Serwujemy śniadanie, obiad i podwieczorek. Wszystkie posiłki powstają w naszej kuchni przystosowanej do żywienia najmłodszych. Uczymy jeść dzieci rozmaite posiłki, bogate w niemal każdy rodzaj kasz, pełnoziarniste mąki, wegetariańskie paszteciki, ryby bogate w zdrowe tłuszcze, świeże warzywa i owoce. Mamy wieloletnie doświadczenie i gotujemy smacznie, co dzieci potwierdzają swoim apetytem. Pajacyk współpracuje i zaopatruje się poza tym w produkty ekologiczne Świętokrzyskiej Farmy.

5. Czy do przedszkola przyjmowane są Dzieci w pampersach?

Do przedszkola przyjmowane są Dzieci w pampersach. Stosujemy bezstresowy program odzwyczajania dzieci od pieluch, który w porozumieniu z rodzicami skutecznie wdrażamy.

6. Ile kosztuje pobyt dziecka w Pajacyku ?

Wszystkie potrzebne informacje znajdują się w dziale rekrutacja. W żłobku opłata wynosi 400 PLN za dany miesiąc, 200 zł wpisowe ( jednorazowe), koszty wyżywienia dziecka (9 zł dziennie). W przedszkolu opłata wynosi 300 PLN za dany miesiąc, 200 zł wpisowe (jednorazowe), koszty wyżywienia dziecka (9 zł dziennie). Jeżeli do Pajacyka uczęszcza rodzeństwo opłata wynosi 250 PLN za jedno dziecko tak w żłobku, jak i przedszkolu.

7. Jak Dzieci zwracają się do swoich opiekunek?

Ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby w naszym przedszkolu panowała ciepła i rodzinna atmosfera, przedszkolaki oraz dzieci żłobkowe zwykle mówią do swoich opiekunek „ciociu”.

Skocz do góry